Лабораторні роботи з металообробного обладнання. Частина 2

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Металообробне обладнання” EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Metal working Equipment” RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине “Металлообрабатывающее оборудование”

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Металообробне обладнання” для студентів спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” за освітньою програмою “Металорізальні верстати та системи” та “Обладнання та транспорт механообробних цехів” для студентів спеціальності 131 “Прикладна механіка” за освітньою програмою ї “Технологія машинобудування” Частина друга / уклад. В. В. Солоха. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 66 с.

токарно-револьверний автомат, розрахунки настроювання автомата, профілювання кулачків, вертикально-свердлильний верстат з чпу, програмування обробки, токарний роботизований комплекс, обладнання чпу wl4, програмування обробки токарному верстаті, automatic turret, calculations of automatic machine setting, profiling cams, cnc drilling machine, programming processing, turning machining center, cnc equipment wl4, programming turning processing, токарно-револьверный автомат, расчеты настройки автомата, профилирование кулачков, вертикально-сверлильний станок с чпу, программирование обработки, токарный роботизированный комплекс, оборудований чпу wl4, программирование обработки на токарном станке