Робоча програма навчальної дисципліни "Енергоефективність будівель та споруд"

Метою викладання навчальної дисципліни «Енергоефективність будівель та споруд» є формування у студентів базових теоретичних знань і практичних навичок аналізу стану огороджувальних конструкцій будинків та споруд та розробку рекомендацій щодо підвищення енергоефективності матеріального балансу об’єкту.

Робоча програма навчальної дисципліни "Енергоефективність будівель та споруд" для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітня програма (спеціалізація) «Промислове та цивільне будівництво» // уклад. В. І. Доненко, О. М. Назаренко - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 9 с.

енергоефективність, будівлі, споруди, енергетика, огороджувальні конструкції, рекомендації, энергоэффективность, здания, сооружения, энергетика, ограждающие конструкции, рекомендации, energy efficiency, buildings, energy, fencing structures, recommendations