Практичні роботи з абразивного інструменту

UK: Наведені методичні рекомендації на виконання практичних завдань по дисципліні «Абразивний інструмент і інструмент з надтвердих матеріалів» EN: Вrought of methodical recommendations over on implementation of practical tasks on discipline the «Abrasive instrument and instrument from over hard materials» RU: Приведены методические рекомендации на проведение практической работы по дисциплине «Абразивный инструмент и инструмент из сверхтвердых материалов»

Методичні вказівки до практичних завдань по дисципліні «Абразивний інструмент і інструмент з надтвердих матеріалів» для студентів спеціальності 7 (8).05050301 «Металорізальні верстати та системи» / Циганов В. В. - Запоріжжя : ЗДТУ, 2019. - 30 с.

абразивний інструмент, конструкція, кінематика рухів, шліфування, полірування, кріплення інструменту, характеристика, режими обробки, abrasive instrument, construction, kinematics of motions, grinding, polishing, fastening of instrument, description, modes of treatment, абразивный инструмент, конструкция, кинематика движений, шлифование, полирование, крепление инструмента, характеристика, режимы обработки