UK: У бакалаврській роботі описуються відмінності понять тривожності та тривоги, основні індивідуально - типологічні особливості. В емпіричній частині досліджуємо рівні тривожності серед студентів та взаємозв'язок шкали тривожності з іншими шкалами індивідуально-типологічних особливостей студентів. EN: The bachelor's thesis describes the differences between the concepts of anxiety and anxiety, as well as the main individual and typological features. In the empirical part, we study the levels of anxiety among students and the relationship of the anxiety scale with other scales of individual-typological characteristics of students.

П’ятак І.С. Особливості тривожності у студентів з різними індивідуально-типологічними особливостями в умовах війни: бакалаврська робота / І.С. П’ятак – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 73 c.

Тривожність, Екстраверсія, Інтроверсія, Anxiety, Extraversion, Introversion