UK: В методичних вказівках є інформація про функціональну й структурну організацію комп'ютерних систем інформаційно-вимірювальних систем (ІВС), методи оцінки надійності таких систем, методику розрахунку надійності елементної бази, як вирішальної складової при оцінці надійності системи. EN: The methodological instructions contain information on the functional and structural organization of computer systems of information and measurement systems (IMS), methods of assessing the reliability of such systems, methods of calculating the reliability of the element base as a crucial component in the assessment of system reliability.

Методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни «Метрологічна надійність засобів інформаційно-вимірювальної техніки» для студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (освітня програма: «Якість, стандартизація та сертифікація») денної й заочної форм навчання/Укл.: О.В.Томашевський, Г.В. Сніжной − Запоріжжя: НУ«ЗП», 2023.− 25 с.

надійність інформаційно-вимірювальної системи, механізми електроміграції, механізми корозії й окислювання металізації, reliability of the information and measurement system, electromigration mechanisms, mechanisms of corrosion and oxidation of metallization