Курсовий проект з комп'ютерного моделювання і проектування пристроїв цифрової електроніки

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Комп'ютерне моделювання і проектування пристроїв цифрової електроніки" EN: Methodical recommendations and instructions for execution of an academic year project for discipline "Computer simulation and design of devices of digital electronics" are provided RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению курсового проекта по дисциплине "Компьютерное моделирование и проектирование устройств цифровой электроники"

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Комп'ютерне моделювання і проектування пристроїв цифрової електроніки" для студентів спеціальності 8.090801 "Мікроелектроніка і напівпровідникові прилади" денної і заочної форм навчання /Укл. Н.М. Нагорна. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2006. - 38 с.

елементна база, структурний синтез схем, граф автомата, програмовані логічні матриці, element basis, structural circuit synthesis, graph of the machine gun, programmable logic arrays, элементная база, структурный синтез схем, граф автомата, программируемые логические матрицы