Робоча програма «Загальне термінознавство та аналітико-синтетична обробка наукових документів» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за напрямом підготовки 035 Філологія, спеціальності 035.04 Германські мови та літератури (переклад включно)

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Загальне термінознавство та аналітико-синтетична обробка наукових документів». EN: Working curriculum of the discipline «General terminology and analytical and synthetic processing of scientific documents» is presented. RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Общая терминология и аналитико-синтетическая обработка научных документов».

Робоча програма навчальної дисципліни «Загальне термінознавство та аналітико-синтетична обробка наукових документів» для студентів за напрямом підготовки 035 «Філологія» / І.В. Кузнєцова. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. – 21 с.

загальне термінознавство, аналітико-синтетична обробка наукових документів, general terminology, analytical and synthetic processing of scientific documents, общая терминология, аналитико-синтетическая обработка научных документов