Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України

UK: Доведено що система електронного адміністрування податку на додану вартість призначена для безперервного оперативного контролю формування важливої складової бюджету країни - податку на додану вартість. Визначено що головною метою впровадження СЕА ПДВ є запобігання зловживань шляхом незаконного отримання відшкодування ПДВ із бюджету. Проведено аналіз податкових відрахувань та бюджетних відшкодувань на прикладі ПАТ «Запоріжсталь». EN: It is proved that electronic administration system of VAT is designed for continuous operational control forming an important component of the national budget - VAT. Determined that the main purpose of the introduction of VAT electron system of administration is to prevent abuses by illegal reimbursement of VAT from the budget. The analysis of tax deductions and cost recoveries for example Public Company «Zaporizhstal». RU: Доказано, что система электронного администрирования налога на добавленную стоимость предназначена для непрерывного оперативного контроля формирования важной составляющей бюджета страны - налога на добавленную стоимость. Определено, что главной целью внедрения СЕА НДС является предотвращение злоупотреблений путем незаконного получения возмещения НДС из бюджета. Проведен анализ налоговых отчислений и бюджетных возмещений на примере ПАО «Запорожсталь».

Максименко І. Я. Особливості відкриття електронних рахунків в Казначействі в системі електронного адміністрування податку на додану вартість / І. Я. Максименко, П. Б. Черевко // Науково-практичний журнал "Агросвіт" – Київ. – 2016. – № 19.– С. 28–30.

бюджетне відшкодування, електронні рахунки, казначейство, платник податку, податкове зобов’язання, податкова накладна, refund tax, electronic invoices, treasury, taxpayer, liability, tax bill, бюджетное возмещение, электронные счета, плательщик налога, налоговое обязательство, налоговая накладная