Лабораторні роботи з теорії електричних кіл

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Теорія електричних кіл та сигналів" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Theory of electrical circuits and signals" RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине "Теория электрических цепей и сигналов"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Теорія електричних кіл та сигналів", частина 2 для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / уклад.: Огренич Є. В., Поспеєва І. Є. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 65 с.

генератор, підсилювач, амплітуда, частота, фаза, модулятор, джерело живлення, harmonic oscillation, generator, amplifier, amplitude, frequency, phase, modulator, power supply, гармоническое колебание, генератор, усилитель, амплитуда, частота, фаза, модулятор, источник питания