Ровенский государственный гуманитарный университет

UK: Концептуалізація соціально-психологічних процесів виникнення, формування й розвитку спільное дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, їх інтеграція в сучасне суспільства. В статті концептуалізовано та класифіковано соціальну групу сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; визначено механізми формування та розвитку даної соціальної спільноти, типологізовано основні проблеми та проаналізовано досвід вітчизняної наукової думки щодо інтеграції у суспільство дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. EN: Conceptualization of the socio-psychological processes of the emergence, formation and development of a community of orphans, children deprived of parental care, their integration into modern society. The article conceptualizes and classifies the social group of orphans and children deprived of parental care; determined the mechanisms of formation and development of this social community; the main problems were typologized and the experience of domestic scientific thought was analyzed regarding the integration into society of orphans and children deprived of parental care. RU: Концептуализация социально-психологических процессов возникновения, формирования и развития сообщества детей-сирот, детей лишенных родительской опеки, их интеграция в современное общество. В статье концептуализовано и классифицированы социальную группу сирот и детей, лишенных родительской опеки; определены механизмы формирования и развития данной социальной общности; типологизовано основные проблемы и проанализирован опыт отечественной научной мысли относительно интеграции в общество детей-сирот и детей лишенных родительской опеки.

Кузьмін В. В. Концептуалізація соціально-психологічних процесів виникнення, формування й розвитку спільноти дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, їх інтеграція в сучасне суспільство / В. В. Кузьмін // Психологія : реальність і перспективи: збірник наукових праць Рівненського державного гуманітарного університету. Вип. 8 / упоряд. Р.В. Павелків, Н.В. Корчакова; ред. кол.: Р.В. Павелків, В.І. Безлюдна, Н.В. Корчакова. – Рівне : РГДУ, 2017. – С. 143-147. (фахове видання)

social group, an orphan, place of stay and education, integration, соціальна спільність, сирота, заклади перебування, інтеграція, социальная общность, сирота, учреждения пребывания, интеграция