UK: Наведено методичні рекомендації до виконання контрольних робіт студентами заочної форми навчання. EN: Methodological recommendations for performance of control tasks by correspondence students are given.

Методичні вказівки до виконання контрольних роботи з дисципліни «Ціноутворення в торгівлі» для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» освітньої програми «Організація торгівлі та комерційна логістика» ОС «Бакалавр» / Укл. к.е.н., доцент Ю.О. Соколова. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 42 с.

ціноутворення в торгівлі, ціна, чинники ціноутворення, стратегія ціноутворення, рricing in trade, price, pricing factors, pricing strategy