UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Програмування мiкроконтролерiв" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Microcontroller programming"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Програмування мiкроконтролерiв" для студентів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія" усіх форм навчання. Частина ІI. Програмування ARM-мікроконтролерів. /Укл.: С.О.Сгадов –Запоріжжя: НУ "Запорізька полiтехнiка", 2023. – 26 с.

программирование микроконтроллеров, порти, ARM Cortex, система переривань, microcontroller programming, ports, dynamic indicator, interrupt system