Методи надійності технічних систем.

UK: Приведено конспект лекцій з дисципліни ОНД: - «ч.3.Методи керування складними електромеханічними об’єктами. EN: Abstract of lectures on OND discipline is given: - "Part 3.Methods of control of complex electromechanical objects.

Конспект лекцій з дисципліни « Методи надійності технічних систем » спеціальність: 173 – Авіоніка, освітня програма:-Електротехнічні комплекси та системи літальних апаратів. (для студентів усіх форм навчання) Інженерно-фізичний інститут, Електротехнічний факультет./ Укл. В.В. Зіновкін. - Запоріжжя. НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 97 с.

Надійність технічних систем, Систематизація и лінеаризація, Резервування, Періодичне навантаження, Reliability of technical systems., Systematization and linearization., Resetting, Periodic load