Методичні вказівки до лабораторно-практичних занять з дисципліни «Надійність технічних систем» на тему «Характеристики надійності виробів» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»

UK: Наведено методичні вказівки до виконання лабораторно-практичних занять з дисципліни «Надійність технічних систем» на тему «Характеристики надійності виробів» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» EN: The educational program "Lifting-transport, road, building, reclamation machines and equipment" for the students of the specialty 133 Sectorial engineering education is provided for the implementation of laboratory-practical classes on the discipline "Reliability of technical systems" on the theme "Characteristics of product reliability". RU: Приведены методические указания к выполнению лабораторно-практических занятий по дисциплине «Надежность технических систем» на тему «Характеристики надежности изделий» для студентов специальности 133 Отраслевое машиностроение образовательная программа «Подъемно-транспортные, дорожные, строительные, мелиоративные машины и оборудование».

Методичні вказівки до лабораторно-практичних занять з дисципліни “Надійність технічних систем” на тему «Характеристики надійності виробів» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітня програма «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» / уклад.: М. І. Носенко, Н. О. Задоя – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 45 с.

безвідмовна робота, наробки, дисперсія, відхилення, ймовірність, статистична оцінка, випробування, надійність, trouble free work, drawing, dispersion, deviation, probability, statistical evaluation, trial, reliability, безотказная работа, нароботка, дисперсия, отклонения, вероятность, статистическая оценка, испытания, надежность