Тенденції, розвиток та використання муніципального статутного права в Україні

Херсонський державний університет

UK: Стаття присвячена основним питанням щодо основних тенденцій розвитку та використання муніципального статутного права в Україні його застосування в муніципальній нормотворчості. EN: The article is sanctified to the basic questions in relation to basic progress and use of municipal regulation right trends in Ukraine of his application in municipal process of acceptance of legal norms RU: Статья посвящена основным вопросам и главным тенденциям, развития и использования муниципального уставного права в Украине его использование в муниципальном нормотворчестве.

Баєва Л. В. Тенденції, розвиток та використання муніципального статутного права в Україні / Л. В. Баєва // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: «Юридичні науки». - № 5. - 2015. – С. 88-92.

local government, acts of local government, decisions of local councils, legislative process, органи місцевого самоврядування, акти місцевого самоврядування, рішення місцевих рад, нормотворчий процес, органы местного самоуправления, акты местного самоуправления, решения местных советов, нормотворческий процесс