UK: Наведено методичні вказівки до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Теплообмінні апарати» EN: Presented methodical instructions for performing an practical classes and independent work in the discipline «Heat exchange devices»

Методичні вказівки до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Теплообмінні апарати» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Промислова і комунальна теплоенергетика») усіх форм навчання. / Укл.: Назаренко І.А., Кузьменко А.А., Каюков Ю.М. Запоріжжя : НУЗП, 2023. - 39 с.

Теплопровідність, Теплоносій, Втрата тиску теплоносія, Thermal conductivity, Heat carrier, Loss of coolant pressure