Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійних робіт з дисципліни «Основи реклами» для студентів спеціальностей 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг» ОС «Бакалавр» денної форми навчання.

UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Основи реклами». EN: Methodological instructions for independent work in the discipline " Fundamentals of advertising" are given.

Методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійних робіт з дисципліни «Основи реклами» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 075 «Маркетинг», освітня програма «Маркетинг» денної форми навчання. / Укл. А.В. Зеркаль, І.В. Кочнова. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 32 с.

реклама, комерційна реклама, некомерційна реклама, рекламні звернення, advertising, commercial advertising, non-commercial advertising, advertising animal