Методичні матеріали до вивчення вибіркової дисципліни "Граматичні та текстологічні студії" для студентів магістратури спеціальності 035.04 – "Германські мови та літератури /переклад включно/"

UK: «Методичні матеріали…» становлять собою перелік матеріалів, завдань і вимог, передбачених робочою програмою вибіркової начальної дисципліни "Граматичні та текстологічні студії" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання. EN: "Methodical materials..." are a list of materials, tasks and requirements provided for by the work program of the selective elementary discipline "Grammar and Textological Studies" for applicants of the second (master's) level of higher education in full-time and part-time forms of education.

Методичні матеріали до вивчення вибіркової дисципліни "Граматичні та текстологічні студії" для студентів магістратури спеціальності 035.04 – "Германські мови та літератури /переклад включно/)" /Укл.: А.М. Приходько. Запоріжжя: НУЗП, 2023. – 72.

Formatting, Grammatic and textological studies, форматування, Граматичні та текстологічні студії