UK: Наведено методи аналізу частотних і часових характеристик лінійних кіл із застосуванням прикладних пакетів MathCAD та Electronics Workbench.. EN: The methods of analyzing the frequency and time characteristics of linear circuits using the MathCAD and Electronics Workbench application packages are presented.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи теорії кіл, сигналів та процесів в електроніці» на тему «Аналіз частотних і часових характеристик лінійних кіл» для студентів усіх форм навчання спеціальності 125 – «Кібербезпека та захист інформації» галузі знань 12 – «Інформаційні технології» / Укл. Л. М. Карпуков, Т. О. Жорж. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 36 с.

комплексний коефіцієнт передавання, амлитудно-частотна характеристика, фазо-частотна характеристика, алгебраїзація диференціальних рівнянь, complex transmission coefficient, amplitude-frequency characteristic, phase-frequency characteristic, phase-frequency characteristic