ДВНЗ «Херсонський державний університет»

UK: Стаття присвячена теоретичним основам та організаційно-правовому забезпеченню нормотворчості представницьких органів місцевого самоврядування в Україні. EN: The article is devoted to the theoretical bases and organizational and legal maintenance of rulemaking of representative bodies of local self-government in Ukraine. RU: Статья посвящена теоретическим основам и организационно-правовому обеспечению нормотворчества представительных органов местного самоуправления в Украине.

Баєва Л. В. Актуальні проблеми здійснення місцевого самоврядування в умовах конституційної реформи в Україні / Л. В. Баєва // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Юридичні науки». № 5. – Т. 2. – 2016. – С. 11-14.

decisions of local councils, representative bodies, rulemaking, regulations, local government, local community, European Charter of Local Self-Government, рішення місцевих рад, представницькі органи, нормотворчість, нормативні акти, місцеве самоврядування, місцева громади, Європейська хартія місцевого самоврядування, решения местных советов, представительные органы, нормотворчество, нормативные акты, местное самоуправление, местные общины, Европейская хартия местного самоуправления