НУ «Запорізька політехніка»

UK: Опорний конспект лекцій з дисципліни «Технологія ресторанної справи» EN: Reference syllabus of lectures on the subject "Technology of restaurant business" RU: Опорный конспект лекций по дисциплине «Технология ресторанного дела»

Опорний конспект лекцій з дисципліни «Технологія ресторанної справи» для першого (бакалаврського) рівня освіти для студентів спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування» / Укл.: Т.С. Кукліна. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 46 с.

технологія, ресторанний бізнес, види підприємств, планування, technology, restaurant business, types of enterprises, planning, технология, ресторанный бизнес, виды предприятий, планирование