UK: Надані методичні вказівки щодо виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Основи теорії електричних апаратів». EN: Guidelines for the execution of computational and graphic task on the discipline "Fundamentals of the theory of electrical apparatuses" are represented RU: Приведены методические указания по выполнению расчетно-графического задания по дисциплине «Основы теории электрических аппаратов»

Методичні вказівки до розрахунково-графічного завдання з дисципліни "Основи теорії електричних апаратів" для студентів усіх форм навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма "Електричні та електронні апарати") / Укл.: О.В. Близняков. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 18 с.

Електромагніт, Магнітне коло, Магнітний потік, Магнітна провідність, Електромагнітне зусилля, Electromagnett, Magnetic circuit, Magnetic flux, Permeance, Electromagnetic force, Электромагнит, Магнитная цепь, Магнитная проводимость, Электромагнитное усилие