Класифікація установчої влади

Запорізький національний університет

UK: У статті проведене дослідження існуючих у сучасній науковій думці класифікацій установчої влади. Виходячи з власного розуміння поняття установча влада, автор обґрунтовує критерії, які мають бути покладені в основу класифікації досліджуваного явища, та пропонує авторський поділ установчої влади на види. EN: The study existing in modern scientific thought classifications constituent power. Based on my understanding of the concept of constituent power of the author substantiates the criteria that should be the basis for the classification of the studied phenomenon and the author proposes the division of power in the constituent species. RU: В статье проведено исследование существующих в современной научной мысли классификаций учредительной власти. Основываясь на собственном понимании понятия, учредительная власть автор обосновывает критерии, которые должны быть положены в основу классификации исследованного явления, и предлагает авторское деление учредительной власти на виды.

Максакова Р. М. Класифікація установчої влади /Р. М. Максакова //Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових праць. Юридичні науки. – Запоріжжя Запорізький національний університет, 2012. – № 2. Ч. ІІ. С. 38-44.

state, nation, revolution, the referendum, reform, sovereignty, constitution, constituent power, the installed power, держава, народ, революція, реформування, референдум, суверенітет, конституція, установча влада, установлена влада, государство, народ, революция, референдум, реформирование, суверенитет, конституция, учредительная власть, установленная власть