Запорізький національний університет

UK: Стаття присвячена висвітленню однієї з актуальних теоретико-методологічних проблем адміністративного права щодо питання інтерпретації джерел адміністративного права України, а саме доведенню позиції щодо визначення рішень місцевих рад як специфічного джерела адміністративного права з урахуванням їх особливостей та загальних формальних ознак. EN: In the article theoretical – methodological problems of administrative law are analyzed concerning interpretation of question of sources of administrative law of Ukraine, position of necessity of selection of decisions of local counsels is namely proved as a specific source of administrative law, taking into account their specific features and general formal signs. RU: В статье анализируется актуальная теоретико-методологическая проблема административного права касательно интерпретации вопроса источников административного права Украины, а именно доказывается позиция необходимости выделения решений местных советов в качестве специфического источника административного права, с учетом особенностей и общих формальных признаков.

Баєва Л. В. Рішення місцевих рад у системі джерел адміністративного права: загальнотеоретичний аналіз / Л. В. Баєва // Вісник Запорізького національного університету. Збірник наукових статей. Юридичні науки. – Запоріжжя : Запорізький національний університет, 2010. – № 1 – С. 66-70.

sources of administrative law, local self-government, local counsels, representative democracy, джерела адміністративного права, місцеве самоврядування, місцеві ради, представницька демократія, источники административного права, местное самоуправление, местные советы, представительская демократия