Лабораторні роботи з комп'ютерної схемотехніки, частина ІI

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Комп'ютерна схемотехніка" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Сomputer circuit design" RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине "Компьютерная схемотехника"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни " Комп'ютерна схемотехніка " для студентів фаху 8.091501 «Комп’ютерні системи та мережі» та 7.091503 „Спеціалізовані комп’ютерні системи” усіх форм навчання. Частина ІI. Програмування ARM-мікроконтролерів / уклад.: С.О.Сгадов –Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 38 с.

программирование микроконтроллеров, порти, STM32, система переривань, microcontroller programming, ports, STM32, interrupt system, програмування мікроконтролерів, порты, STM32, система прерываний