Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Автоматизована система обліку та керування в енергозбереженні» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Енергетичний менеджмент».

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки призначені для самостійної роботи студентів з дисципліни «Автоматизована система обліку та керування в енергозбереженні» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Енергетичний менеджмент». EN: The methodical pointing is intended for to independent work of students on discipline "Automated systems of accounting and managing energy saving" for competitors the second level higher education on speciality a 141 "Electroenergy, electrical engineering and electromechanics" on the educational program "Power management» RU: Методические указания предназначены для самостоятельной работе студентов по дисциплине «Автоматизированная система учёта и управление в энергосбережении» для соискателей второго (магистерского) уровня высшего образования по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» по образовательной программе «Энергетический менеджмнт»

Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Автоматизована система обліку та керування в енергозбереженні» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Енергетичний менеджмент» / Укл. : П.В. Махлін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 10 с.

methodical instructions, transients in power systems, energy management, electric power, методичні вказівки, автоматизована система обліку та керування в енергозбереженні, енергетичний менеджмент, електрична енергія, методические указания, автоматизированная система учёта и управление в энергосбережении, Энергетический менеджмент, электрическая энергия