Методичні вказівки до проходження переддипломної практики бакалаврів

UK: Наведені методичні рекомендації до виконання переддипломної практики бакалаврів на підприємствах та на базі кафедри. EN: Methodological recommendations for the implementation of pre-diploma practice of bachelors at enterprises and on the basis of the department are presented. RU: Приведены методические рекомендации к прохождению преддипломной практики бакалаврав на предприятиях и на базе кафедры.

Методичні вказівки до проходження переддипломної практики бакалаврів спеціальності 132 – Матеріалознавство, за освітньо-професійною програмою «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» всіх форм навчання./Укл. І.В. Акімов, В.М. Плескач – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 10 с.

композиційний матеріал, порошковий матеріал, покриття, composition material, powder material, covering, композиционный материал, порошковый материал, покрытие