Аграрний ринок України в середовищі міжнародного бізнесу

UK: Досліджено тенденції розвитку світового аграрного ринку. Проаналізовано економіко-інституційну природу та особливості функціонування аграрного ринку. Виявлено вплив глобалізації на формування інтеграційних об’єднань в аграрному секторі. Розглянуто особливості формування кон’юнктури аграрного ринку в умовах глобальних викликів. Проведено емпіричний аналіз ступеня інтеграції аграрного ринку України у світовий простір. Здійснено порівняльний аналіз переваг та загроз виходу національного агроринку в середовище міжнародного бізнесу. EN: Trends in the development of the world agricultural market are studied. The economic and institutional nature and peculiarities of the functioning of the agricultural market are analyzed. The influence of globalization on the formation of integration associations in the agricultural sector is revealed. The peculiarities of the formation of the agricultural market situation in the conditions of global challenges are considered. An empirical analysis of the degree of integration of the agricultural market of Ukraine into the world space has been carried out. A comparative analysis of the advantages and threats of entering the national agricultural market in the international business environment. Various forms of agrarian business are considered: agroholdings, farms, personal agriculture of the population. RU: Исследованы тенденции развития мирового аграрного рынка. Проанализировано экономико-институциональную природу и особенности функционирования аграрного рынка. Выявлено влияние глобализации на формирование интеграционных объединений в аграрном секторе. Рассмотрены особенности формирования конъюнктуры аграрного рынка в условиях глобальных вызовов. Проведен эмпирический анализ степени интеграции аграрного рынка Украины в мировое пространство. Осуществлен сравнительный анализ преимуществ и угроз выхода национального агрорынка в среду международного бизнеса.

Черномаз К.Г. Аграрний ринок України в середовищі міжнародного бізнесу: магістерська робота за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» / К.Г. Черномаз – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 140 c.

аграрний ринок, міжнародне середовище, інтеграційні об’єднання, agricultural market, international environment, integration associations, аграрный рынок, международная среда, интеграционные объединения