Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Вбудовані комп’ютерні системи» у середовищі MultiSim, LabView для студентів усіх форм навчання спеціальності 8.091503 «Спеціалізовані комп'ютерні системи» усіх форм навчання (частина II)

UK: В роботі надано методичні вказівки щодо НД ВКС і виконання останніх трьох (з шести) ЛР для магістрів спеціальності 123 ”Комп'ютерна інженерія” денної форми навчання EN: The paper provides methodical instructions for the AD ECS and implementation of the last three (out of six) LW for masters of specialty 123 "Computer Engineering" full-time education RU: В работе даны методические указания по НД ВКС и выполнения оставшихся трех (из шести) ЛР для магистров специальности 123 "Компьютерная инженерия" дневной формы обучения

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Вбудовані комп’ютерні системи» у середовищі MultiSim, LabView для студентів усіх форм навчання спеціальності 8.091503 «Спеціалізовані комп'ютерні системи» усіх форм навчання (частина ІІ) / Укладач: Проскурін М.П. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – 80 с.