UK: Наведені методичні вказівки до виконання до виконання курсового проекту з дисципліни «Наукові дослідження за тематикою кваліфікаційної роботи» EN: Presented methodological instructions before graduation until graduation for the course project of the discipline "Scientific research on the subject of qualification work" RU: Приведены методические указания к выполнению курсового проекта по дисциплине «Научные исследования по тематике квалификационной работы»

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Наукові дослідження за тематикою кваліфікаційної роботи» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електромеханічні (електротехнічні) системи та комплекси») денної форми навчання / Укл. С.Т. Яримбаш, Т.Є. Дівчук – Запоріжжя: НУЗП, 2022. – 27 с.

Наукове дослідження, Актуальність дослідження, Результати дослідження, Scientific research, Relevance of research, Research results, Научное исследование, Актуальность исследования, Результаты исследования