Міжнародний гуманітарний університет

UK: В статті досліджено наративні стратегії аранжування вторинного дискурсу, проаналізовано вербально і графічно закодований спосіб інтерпретації первинного тексту, визначено інтерпретативні параметри вторинного тексту. EN: The article sets out to provide the research of the narrative strategies of the secondary discourse production. It analyzes graphically and verbally encoded method of the primary text interpretation, defines the interpretive parameters of the secondary text. RU: В статье исследованы нарративные стратегии ранжирования вторичного дискурса, проанализирован вербально и графически закодированный способ интерпретации первичного текста, определены интерпретативные параметры вторичного текста.

Кузнецова М. О. Вторинний дискурс англомовних текстів сучасної масової культури: специфіка наративних стратегій / М. О. Кузнецова // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія». –– Одеса. - 2014. –– № 8. –– С. 119–121.

secondary discourse, text, narrative strategy, author, вторинний дискурс, текст, наративна стратегія, автор, вторичный дискурс, текст