UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання дисціпліни “Автоматизовані системи контролю та управління технологічними процесами” EN: These guidelines are intended for the study and practical development of the students by all forms of training in the discipline "Automated systems of control and control of technological processes" RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения дисциплины "Автоматизированные системы контроля и управления технологическими процессами"

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисціпліни “Автоматизовані системи контролю та управління технологічними процесами” для студентів спеціальності 121 “Інженерія программного забезпечення” (усіх форм навчання) / уклад. : В. П. Рисіков , Л. П. Скачко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 72 с.

похибка, модель, розподіл, стабільність, error, model, distribution, stability, погрешность, модель, распределение, стабильность