UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних автоматизованого проектування синхронних машин. EN: These are methodical instructions for studying of the theoretical foundations of synchronous machines automated design RU: Данные методические указания предназначены для изучения теоретических основ автоматизированного проектирования синхронных машин

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з проектування синхронних машин з дисципліни "Основи автоматизованого проектування електротехнічних пристроїв і електромеханічних систем" для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (спеціалізація «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання / уклад.: І. М. Коцур, О. О. Шлянін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 44 с.

автоматизоване проектування, синхронна машина, курсовий проект, automated design, synchronous machines, course project, автоматизированное проектирование, синхронные машины, курсовой проект