Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Об’єкт дослідження – процес контролю енергоспоживання в системі домашньої автоматизації. Предмет дослідження – методи та засоби контролю енергоспоживання в системі домашньої автоматизації. Результати. Запропоновано комплексний інтелектуальний метод контролю енергоспоживання на основі прогнозування генерації електроенергії з максимальним використанням альтернативних джерел та оптимізації розкладу використання електроприладів. EN: The object of the study is a monitoring energy consumption process for a home automation system. The subject of the study are the methods and tools of monitoring energy consumption for a home automation system. Results. A hybrid intelligent method for monitoring energy consumption based on forecasting electricity generation with maximum use of alternative energy sources and optimal scheduling of household appliances was proposed.

Горіченко, Ю. Є. «Дослідження та програмна реалізація інтелектуальних методів контролю енергоспоживання» / Ю. Є. Горіченко – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 177 с.

система домашньої автоматизації, штучні нейронні мережі, прогнозування, оптимізація розкладу, енергоспоживання, home automation system, artificial neural networks, prediction, schedule optimization, power consumption