UK: У роботі проведено аналіз існуючих способів виробництва лопаток компресора, вказано перспективні способи виготовлення, досліджено спосіб отримання заготовки методом гарячого видавлювання, змодельовано процес видавлювання у програмному продукті при різних температурах та швидкостях деформації. EN: The paper analyzes the existing methods of compressor blades manufacturing, indicates promising production methods are specified, studies the method for producing blanks by hot extrusion, simulates the extrusion process in a software product at different temperatures and strain rates. RU: В работе проведен анализ существующих способов производства лопаток компрессора, указано перспективные способы изготовления, исследованы способ получения заготовки методом горячего выдавливания, смоделирован процесс выдавливания в программном продукте при различных температурах и скоростях деформации.

Сідомон Я. Г. Дослідження впливу технологічних параметрів виробництва на якість виробів типу лопаток газотурбінних двигунів : магістерська робота / Я. Г. Сідомон. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – 125 c.

лопатка, облой, перо, обробка, blade, baldness, feather, treatment, обработка