UK: Наведені методичні рекомендації містять короткий зміст занять, завдання для заочного відділення, перелік рекомендованої літератури з дисципліни «Психологія» EN: The given methodical recommendations contain the brief maintenance of classes, the task for correspondence department, the list of the recommended literature on the discipline «Psychology» RU: Приведенные методические рекомендации содержат краткое содержание занятий, задания для заочного отделения, перечень рекомендуемой литературы по дисциплине «Психология»

Методичні рекомендації з курсу «Психологія» для студентів заочної форми навчання спеціальності 022 «Дизайн» / укладач Є. О.Ємельяненко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 30 с.

психологія, творчість, здібності, обдарованість, методи, psychology, creativity, abilities, giftedness, methods, психология, творчество, способности, одаренность, методы