UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Маркетинг». EN: Methodological instructions for independent work in the discipline "Marketing" are given. RU: Приведены методические указания к выполнению самостоятельной работы по дисциплине «Маркетинг».

Методичні вказівки до проведення семінарських, практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Маркетинг» для студентів спеціальностей 071 « Облік і оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит»), 072 Фінанси, банківська справа та страхування (освітня програма «Фінанси та кредит») ОС «Бакалавр» денної форми навчання / Укл.: Н.М.Павлішина. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. 38 с.

маркетинг, споживач, ринок, сегментація, , marketing, комплекс маркетингу, consumer, market, segmentation, marketing mix, потребитель, рынок, сегментация, комплекс маркетинга