Розрахунок теплових режимів електричних апаратів: Методичні вказівки до розрахунково-графічного завдання з дисципліни: "Основи теорії электричних апаратів" для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

UK: Наведені вказівки та вихідні данні до виконання завдання теплового розрахунку струмопроводу з дисципліни: "Основи теорії электричних апаратів" EN: The instructions and the initial data to the performance of the task of thermal calculation of the current conductor according to the discipline: "Fundamentals of the theory of electrical apparatus" have been proposed RU: Приведенны указания и исходные данные к выполнению задания теплового расчета токопровода по дисциплине: "Основы теории электрических аппаратов"

Розрахунок теплових режимів електричних апаратів: Методичні вказівки до розрахунково-графічного завдання з дисципліни: "Основи теорії електричних апаратів" для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / уклад.: О. В. Близняков, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 14 с.

струмопровід, струмоведуча шина, тепловий опір, теплова потужність, коротке замикання, conductor, busbar, thermal resistance, thermal power, short circuit, токопровод, токоведущая шина, тепловое сопротивление, тепловая мощность, короткое замыкание