dc.contributor.authorБрухно, Едуард Леонідович
dc.date.accessioned2024-06-13T10:52:25Z
dc.date.available2024-06-13T10:52:25Z
dc.date.issued2024
dc.descriptionМетодичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Теорія і методика обраного виду спорту» (Спортивні ігри) для студентів освітнього рівня «бакалавр» усіх форм навчання спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» / Укл. : Е.Л. Брухно, І.А.Чередниченко, Н.В. Чухланцева, Т.В. Напалкова. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 38 с.
dc.description.abstractUK: Наведені методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Теорія і методика обраного виду спорту» (Спортивні ігри) для студентів освітнього рівня «бакалавр» усіх форм навчання спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» EN: These methodological recommendations for coursework in the discipline "Theory and methodology of the selected sport" (Sports games) for students of the "bachelor" educational level of all forms of education in the specialty 017 "Physical culture and sports"
dc.identifier.urihttps://eir.zp.edu.ua/handle/123456789/14641
dc.language.isouk
dc.publisherНаціональний університет «Запорізька політехніка»