Психологічні особливості впливу тривожності на навчальну діяльність студентів

No Thumbnail Available

UK: У бакалаврській роботі досліджено психологічні особливості впливу тривожності на навчальну діяльність студентів, розроблено та проведено емпіричне дослідження впливу тривожності на навчальну діяльність студентів, розроблено корекційно-розвивальну програму спрямовану на зниження тривожності студентів. EN: In the bachelor's work, psychological features of the influence of anxiety on the educational activity of students are investigated, an empirical study of the influence of anxiety on the educational activity of students is developed and an corrective and developmental program aimed at reducing student anxiety is developed.

Донець О.Р. Психологічні особливості впливу тривожності на навчальну діяльність студентів: бакалаврська робота / О.Р. Донець – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 84 с.

тривожність, студенти, особистісна тривожність, anxiety, students, personal anxiety