UK: Наведені методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни “Біржова справа”. EN: Methodical instructions for independent work in the discipline “Exchange Business” are given. RU: Приведены методические указания к самостоятельной работе по дисциплине “Биржевое дело”.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни “Біржова справа” для студентів спеціальності 075 “Маркетинг” заочної форми навчання / уклад. Г. В. Козицька. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. - 50 с.

біржа, біржовий товар, ф’ючерси, опціони, хеджування, фундаментальний аналіз, технічний аналіз, курсовий ризик, bіrzha, barge goods, f'uturesi, opsioni, hedgehog, fundamental analysis, technical analysis, coursework rizik, биржа, биржевой товар, фьючерсы, опционы, хеджирование, фундаментальный анализ, технический анализ, курсовой риск