Національний університет "Запорізька політехніка"

UK:Розглянуто пакет для проектування DC DC Designer, який формує електричну принципову схему, перелік елементів, складальне креслення друкованого вузла, креслення друкованої плати та залежність електричних втрат у перетворювачі від режиму його роботи. EN:The DC DC Designer design package which forms the electrical schematic diagram, the list of elements, the assembly drawing of the printed circuit board, the drawing of the printed circuit board and the dependence of electrical losses in the converter on the mode of its operation is considered RU:Рассмотрены пакеты для проектирования DC DC Designer, формирующие электрическую принципиальную схему, перечень элементов, сборочный чертеж печатного узла, чертеж печатной платы и зависимость электрических потерь в преобразователе от режима его работы.

Методичні вказівки до дипломного проектування за темою «Автоматизоване проектування перетворювачів постійної напруги» за освітніми програмами «Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання. /Укл.: М.О. Поляков, – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2022.– 16 с

Computer aided design, DC-DC covertor, Loss Analysis, Автоматизоване проектування, Перетворювач постійної напруги на постійну, Аналіз втрат, Автоматизированное проектирование, Преобразователь постоянного напряжения в постоянное, Анализ потерь