Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “ Якість електричної енергії ” спеціалізація: Електротехнічні системи електроспоживання ” для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (усіх форм навчання)

UK: Методичні вказівки призначені для виконання практичних занять з дисципліни “Енергозбереження ” для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (усіх форм навчання) EN: The methodical instructions are intended for the implementation practical studies on discipline " Quality of electrical energy " for students in specialty 141 "Power engineering, electrical engineering and electromechanics" (all forms of education)

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “ Якість електричної енергії ” для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (усіх форм навчання) / Укл.: А. П. Заболотний, Д. В. Федоша, – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 14 с.

methodical instructions, energy management, electrical engineering systems of electric consumption, energy saving, методичні вказівки, енергетичний менеджмент, електротехнічні системи електроспоживання, енергозбереження