UK: Наведено перелік тем, що охоплюють планування самостійної роботи магістранта, мету самостійної роботи та обов’язкові завдання, завдання для самостійної роботи за темами, порядок поточного контролю та оцінювання, рекомендовані інформаційні ресурси та літературні джерела EN: A list of topics covering the independent work planning of a master's student, the purpose of independent work and mandatory tasks, tasks for independent work by topic, the order of current control and evaluation, recommended information resources and literary sources are provided.

Завдання для самостійної роботи та методичні рекомендації щодо їх виконання з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» для здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг») освітнього ступеня «Магістр». Укл.: д.е.н., проф. В.В. Лифар. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 32 с.

наука, наукові знання, методи наукових досліджень, наукова стаття, science, scientific knowledge, methods of scientific research, scientific article