НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Організація обслуговування туристів у готелях» EN: Methodical instructions for writing term papers on the subject «Organization of tourist services in hotels» RU: Методические указания к написанию курсовых работ по дисциплине «Организация обслуживания туристов в отелях»

Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни «Організація обслуговування туристів у готелях» для студентів всіх форм навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа / Зайцева В.М., С.М. Журавльова – Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 26 с.

hotel enterprises, hotel catalogs, statistics, management, competitiveness, готельні підприємства, каталоги готелів, статистичні дані, управління, конкурентоспроможність, гостиничные предприятия, каталоги отелей, статистические данные, управление, конкурентоспособность