Системи баз даних: організація та проектування

UK: У навчальному посібнику розглянуті питання архітектури системи баз даних, архітектури та функціонування СКБД; використання технології клієнт-сервер; інструментальні засоби та методика концептуального проектування; основи реляційної алгебри; нормалізація баз даних; проектування реляційних баз даних; використання мови SQL; захист інформації в базах даних; розподілені бази даних; інормаційна база систем підтримки прийняття рішень для студентів вищих навчальних закладів професійного спрямування «Комп’ютерні науки» EN: In the book considered the issue of system architecture database architecture and operation of the database; using client-server technology; tools and methods of conceptual design; the basics of relational algebra; database normalization; designing relational databases; use of language SQL; protection of information in databases; distributed database; inormatsiyna framework decision support systems. For university students professional orientation "Komp'yuterni science" RU: В учебном пособии рассмотрены вопросы архитектуры системы баз данных, архитектуры и функционирования СУБД; использование технологии клиент-сервер; инструментальные средства и методика концептуального проектирования; основы реляционной алгебры; нормализация баз данных; проектирование реляционных баз данных; использования языка SQL; защита информации в базах данных; распределенные базы данных; инормационная база систем поддержки принятия решений. Для студентов высших учебных заведений профессионального направления «Компьютерные науки».

Корнієнко С. К. Системи баз даних: організація та проектування : навч. посібник / С. К. Корнієнко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2006. – 252 с.

системи баз даних, СКБД, архітектура, проектування, захист даних, розподілені системи, database system, DBMS, architecture, designing, data protection, distributed systems, системы баз данных, СУБД, архитектура, проектирование, защита данных, распределенные системы