UK: практична робота №1 «одиничні показники якості промислової продукції»; практична робота №2 «побудова багаторівневої структури показників якості з залученням експертної групи»; практична робота №3 «методи визначення одиничних показників якості продукції. шкали вимірювань»; практична робота №4 «експертні методи визначення коефіцієнтів вагомості одиничних показників якості. метод переваги і метод рангу»; практична робота №5 «використання шкали найменувань для вирішення кваліметричних завдань»; практична робота №6 «статистичний зв'язок між показниками, які виміряні за шкалами найменувань»; практична робота №7 «якість і конкурентоспроможність виробів» EN: practical work 1 "single quality indicators of industrial products"; practical work 2 "building a multi-level structure of quality indicators with the involvement of an expert group"; practical work 3 "methods of determining single indicators of product quality. measurement scales"; practical work 4 "expert methods for determining weighting coefficients of single quality indicators. method of preference and method of rank"; practical work 5 "using the scale of names to solve qualitative problems"; practical work 6 "statistical relationship between the indicators measured according to the scales of names"; practical work 7 "quality and competitiveness of products"

Методичні вказівки до практичних робіт з дисципліни «Кваліметрія і системи управління якістю» для студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» денної та заочної форм навчання /Укл.: С.М. Степаненко, Г.В. Сніжной – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2022 – 47 с.

кваліметрія і системи управління якістю, критерій Пірсона, коефіцієнт вагомості, qualimetry and quality management systems, Pearson test, weighting factor