UK: Наведені методичні вказівки і рекомендації до виконання дипломних проектів, дипломних та магістерських робіт для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» EN: Methodical recommendations and instructions for graduated works for student of specialty 172 “Telecommunication and radiotechnics” has provided RU: Приведены методические указания и рекомендации к выполнению дипломных проектов, дипломных и магистерский работ для студентов специальности «Телекоммуникации и радиотехника»

Методичні вказівки до виконання дипломних проектів, дипломних та магістерських робіт для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / уклад.: Шило Г. М., Фурманова Н. І., Поспеєва І. Є. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 30 с.

дипломна робота, магістерська робота, дипломний проект, зміст, оформлення, diploma work, magister work, diploma project, context, formalization, дипломная работа, магистерская работа, дипломный проект, содержание, оформление