UK: Конспекти лекцій для студентів спеціальних медичних груп ВНЗ всіх спеціальностей денної форми навчання. EN: Lecture notes for students of special medical groups of the university of all specialties of the daytime form of study. RU: Конспект лекций для студентов специальных медицинских групп ВУЗ всех специальностей дневной формы обучения.

Конспекти лекцій з дисципліни «Фізичне виховання» спеціалізація «Здоров’язбережуючі технології та співдія функціональному розвитку» секція Спеціальні медичні групи для студентів ВНЗ всіх спеціальностей денної форми навчання. / Укл. О.В. Кириченко, А.І. Кубатко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 46 с.

фізичне виховання, особиста гігієна, догляд за тілом, фізичні вправи, втома, раціональне харчування, physical education, рersonal hygiene, body care, physical exercises, fatigue, balanced diet, физическое воспитание, личная гигиена, уход за телом, физические упражнения, усталость, рациональное питание