Проксенія: історія становлення і розвитку консульського права

Міжнародний Гуманітарний Університет.

UK: Стаття присвячена дослідженню окремого історичного періоду розвитку консульського права, становлення інституту проксенії у Стародавній Греції VII-II ст. до н.е. EN: The articleis dedicated to the research of the special historical period of evolution of Consular Law, forming proxeny in Ancient Greece VII-II cent. B.C. RU: Статья посвящена исследованию отдельного исторического периода развития консульского права, становлению института проксении в Древней Греции VII-II ст. до н.э.

Денисенко В. В. Проксенія: історія становлення і розвитку консульського права / В. В. Денисенко // Науковий вісник Міжнародного Гуманітарного Університету. Серія «Юриспруденція». – 2015. - № 17. – С. 18-21.

consular law, consular relations, public hospitality, proxeny, консульське право, консульські відносини, інститут публічної гостинності, проксенія, консульское право, консульские отношения, институт публичного гостеприимства, проксения